Netradičné vzdelávacie a zábavné aktivity – Legáreň / 0948 60 43 43

Eventy

Plánujete zorganizovať jedinečné podujatie pre vašich
klientov, návštevníkov alebo kolegov a ich rodiny?

Vyskúšajte niektorý z našich programov, ktoré vám kompletne pripravíme a zorganizujeme podľa vašich požiadaviek.

Ako naše programy fungujú?

 • Sú prispôsobené vždy konkrétnemu eventu a téme (napr. Mikuláš, Deň detí, Family Day, Deň otvorených dverí, LEGOvíkend atď.)
 • Originálny program pre firmy, obchodné centrá, obce, akvaparky, školy alebo eventové agentúry
 • Program má vždy svoju štruktúru, dynamiku a dramaturgiu, aby udržal deti aktívne
 • V spolupráci s vami vyberieme také aktivity, aby vaše podujatie bolo úspešné

Prečo si vybrať naše programy?

 • Odlíšite sa od množstva klasických detských atrakcií a eventov
 • Legáreň dokáže v jednom programe vždy skĺbiť 3 atribúty: zábava – vzdelanie –zručnosti
 • Vyskladáme vám atraktívny program flexibilne podľa vašich možností
 • Lektori a animátori sú naši interní spolupracovníci a zároveň vyškolení pedagógovia
 • Máme pre vás dostupné ceny a môžete sa nás spoľahnúť

Typy našich programov

LEGO Vzdelávanie (Edukačné programy)

Aktivita má štruktúru vyučovacej hodiny s lektorom, na ktorej si deti postavia vo dvojiciach model s motorom so špecializovanými boxami a získajú vedomosti o preberanej téme.
Prebieha presne tak ako naše jednorazové návštevy škôl alebo naše krúžky s kockami LEGO.

Dĺžka trvania: 60 min. na skupinu – odporúčame max. 20 detí
Deti sú rozdelené podľa veku a náročnosti modelov do dvoch skupín – do 6 rokov a nad 6 rokov.
Pre koho je program vhodný? Škola v prírode, liečebný ústav, tábor, hotel, detský kútik, interiérové ihrisko, väčšia rodinná alebo narodeninová oslava

LEGO Zábava (Animačné programy)

Súbor rôznych aktivít v interiéri alebo exteriéri, kde hlavnou témou je LEGO – môže pozostávať z voľnej hry s kockami LEGO, v bazénoch (50kg kociek LEGO na voľné hranie) si deti kreatívne skladajú modely alebo sa hrajú s hotovými (vláčiky, koľaje, budovy, figúrky) a tiež z Legoaktivít pod taktovkou našich animátorov, a deti aj dospelých môže počas podujatia tiež zabávať náš naozajstný živý maskot – Legofigúrka.

Príklady z ktorých si vyberiete:

 • Megakocky – „nadrozmerná“ kreatívna zábava pre mladšie aj staršie deti
 • Spin Art – plne funkčný hrnčiarsky kruh zo stavebnice LEGO®, každý účastník tejto aktivity si so sebou odnáša vlastnými rukami namaľované umelecké dielko
 • Spoločenské hry originálne od firmy LEGO® (LEGO® Človeče, Piškvorky, LEGO® Minotaurus, LEGO® šach, LEGO® Bludisko, LEGO® Magiskus LEGO® pyramída a pod.)
 • Kreatívna výroba s kockami LEGO® a LEGO® motívmi (LEGO® pečiatkovač, LEGO® mydielka, výroba LEGO® čokoládky, LEGO® magnetka, LEGO® pastelky atď.)
 • Voľná hra s kockami LEGO® v bazénoch + kilogramy železničných tratí a vláčiky s motorčekmi
 • Robotika – zábava, hra a najmä programovanie LEGO® robota
  a mnohé iné…

Pre koho je program vhodný? Mesto, obec, obchodné centrum, firma organizujúca podujatie pre zamestnancov, firmy a školy organizujúce Deň otvorených dverí, eventová alebo svadobná agentúra

Mobilný detský kútik na vašej svadbe

Zabavíme vašich najmilších svadobných hostí!

Animačné aktivity na vašej svadbe? Žiaden problém. Voľná hra s kockami LEGO® v bazénoch, animačné aktivity alebo dokonca licencované LEGOvzdelávanie. Jednoducho spríjemníte svadbu samotným deťom, ale aj všetkým ostatným svadobným hosťom.

Poradíme vám s výberom vhodných aktivít, priestorom (v svadobnej sále, v blízkosti sály alebo v exteriéri) a vypracujeme ponuku na mieru.

Mobilný detský kútik pre vás pripravíme kdekoľvek, nielen na svadbe, ale tiež v hoteli, na oslave alebo všade tam, kde očakávate detských návštevníkov.

Teambuilding

Kocky LEGO® dokážu zabaviť a vzdelávať nielen deti. Tento program je aj vhodnoutímbuildingovou aktivitou pre vašich spolupracovníkov.

Zažite netradičný zábavný a inovatívny tréning s našou legolektorkou. Okrem zábavy a spolupráce je však cieľom naučiť sa nové zručnosti a vedomosti. Predstavíme tému stretnutia, ktorú predtým skonzultujeme a vyberieme s vami rozdelíme účastníkov do malých skupiniek a každej skupinke pridelíme úlohy – záverečnou úlohou je spoločne
postaviť náročný model podľa plániku. Pritom je potrebná predstavivosť, kreativita, schopnosť nasledovať plán a najmä – spolupráca.

Program trvá cca. 60 min. a vieme ho pre vás urobiť v slovenskom alebo anglickom jazyku.

Darčekové poukazy na vzdelávanie a tábory

Na všetky služby Detského centra LEGÁREŇ a Jazykovej školy TARGET ako darček pre vašich klientov, priateľov alebo spolupracovníkov

Poukazy sú vhodné do súťaže, tomboly alebo jednoducho ako darček. Vystavíme vám všeobecný darčekový poukaz alebo poukaz na konkrétny kurz alebo tábor – podľa vášho želania. Okrem kurzov technických zručností s kockami LEGO® ponúkame tiež široký výber jazykových kurzov od Jazykovej školy TARGET.

Požičovňa maskotov

Plánujete usporiadať oslavu alebo chcete jednoducho potešiť a rozveseliť deti? Požičajte si od nás maskota! Pokyny pre dobrovoľníka, ktorý sa doňho oblečie, inštrukcie a tipy vám pribalíme ku kostýmu a celý víkend si môžete spestriť jedným z dvojice našich maskotov – Legopanáčik alebo papagáj Mako.

V prípade záujmu spolu s maskotom radi dodáme aj skúseného animátora, ktorý vaše deti zabaví bez starostí s kostýmom a pitným režimom (vodou).

Referencie z eventov

 • Jana Piovarčiovázástupkyňa pre MŠ
  Deň otvorených dverí v našej materskej škole zatraktívnili služby od Legárne. Animátorky vytvorili pre deti zábavné popoludnie a so sebou si priniesli naozaj množstvo rôznych stavebníc. Je to výborná voľba pre deti a často aj oteckov
 • Klaudia Sedmákovámarketingová manažérka OC Fórum
  Legáreň komplexne zabezpečovala niekoľko detských eventov v obchodnom centre, ktoré mali rôznu dĺžku trvania – Back to school Deň, LEGOvíkend alebo Letné prázdniny. Platí, že stavebnice, nápadité aktivity a maskot je vždy magnetom pre deti, ale aj pre rodičov. Spoluprácu s Legárňou môžem len odporúčať.
 • Ivana Olejárováasistentka riaditeľa
  Stretnutie manažérov z Maďarska, Rakúska, Poľska a Slovenska v Bojniciach sme si na hodinu spríjemnili krátkym, ale o to zábavnejším „teambuildingom“, keď sme úspešne absolvovali LEGO Vzdelávanie – naozaj zábavná a náučná hodina v netradičnom zložení. Najlepšie to vystihol môj kolega: „Nikdy som si nemyslel, že si budem s našou celoeurópskou riaditeľkou skladať LEGO.“
 • Martin ŽákovičMAGNA Automotive Holding
  Legáreň nám pomohla pri realizácii Family Day, ktorý sme pre našich zamestnancov pripravili v peknom prostredí v exteriéri v blízkosti sídla našej spoločnosti. Stovky našich kolegov a ich detí zabávali megakocky, vlaky, súťaže na pódiu aj v peknom stánku a tiež dvaja maskoti Legárne. Ďakujeme!

Partneri a spokojní klienti