Vyskúšať ukážkovú hodinu
Detské kreatívne centrum Legareň Poprad / 0948 60 43 43

Návštívime vašu školu/škôlku

Naše lektorky prídu až k vám! Do vašej triedy prinesú špeciálne sety kociek LEGO a vždy s jednou triedou (alebo postupne s viacerými) absolvujú vyučovaciu hodinu v dĺžke 45 – 60 minút.

Program je ideálnym spôsobom ako oživiť bežné hodiny prírodovedy, matematiky, chémie alebo iných predmetov v ZŠ alebo ako zlepšiť jemnú motoriku, predstavivosť v MŠ. Sety kociek LEGO sú samozrejme iné pre škôlky ako pre školy a aj náročnosť modelov je rôzna.

Hodina má štruktúru vyučovacej hodiny, na ktorej lektorka vysvetlí danú tému (napr. trenie, tlak, cicavce, planéty, katapult). Výsledkom je zaujímavá hodina, na ktorej si žiaci postavia model podľa témy, ktorú práve preberajú a pochopia ako to funguje v praxi.

Pri pravidelných hodinách na deťoch vidno veľký progres. Výhodou tiež je, že na rozdiel od divadielka alebo vystúpenia kúzelníka sú deti po celý čas aktívne a hodiny ich veľmi bavia. 🙂

 

Termín: kedykoľvek podľa požiadavky
Veková kategória: 3 – 14 rokov
Dni a časy výučby: podľa dohody
Trvanie: vyučovacia hodina 45 – 60 min.
Počet detí v skupine: celá trieda, odporúčame max. do 25 detí
Metodika: Brick by Brick
Miesto konania: u vás v triede alebo u nás v detskom centre
Cena: od 2,50 € na žiaka

Máte záujem o predbežnú nezáväznú cenovú ponuku pre vašu školu/triedu? Napíšte nám!


Súhlasím so spracovaním osobných údajovTýmto súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov (meno, priezvisko, e-mailová adresa, škola, telefonický kontakt) podľa zákona o ochrane osobných údajov EÚ spoločnosťou Target academy, n.o.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov na marketingové účelyTýmto súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov (meno, priezvisko, e-mailová adresa, škola, telefonický kontakt) podľa zákona o ochrane osobných údajov EÚ spoločnosťou Target academy, n.o. za účelom posielania newsletterov a iných marketingových informácií.


* Položky označené hviezdičkou sú povinné.

X